BFL Rummu takistusjooks

Võistluse juhend:

Kuupäev ja koht: 

20.08.2022, Rummu vangla ja karjääri ümbrus

Distants: 

u.10km (2022 aastal võib rada muutuda kuna osa Rummu karjääri alast ei ole võimalik kasutada)

Raja kirjeldus:

Rummu rada jookseb vangla territooriumil, karjääri ääres singlitel ja mööda teed. Aastal 2021 tegid võistlejad Rummu karjäärile ringi peale. 2022 aastal teeb meeskond raja ümber ning võistlejad ei jõua joosta kõige idapoolses karjääri otsas. Vangla territooriumil on palju kitsaskohti, eriti majas liikudes, kus tuleb olla tähelepanelik, et mitte eksida. Rajal on mitmeid looduslike takistusi (tõusud, vesi, kraavid jne.) ja BFL meeskonna poolt ehitatud takistusi (“Monkey Bar”-id, seinad, rehvide tirimised ja tassimised jne.). Takistused on mõeldud ületamiseks ning iga ületamata takistuse eest määrab kohtunik karistustegevuse (üldjuhul on selleks “burpee”, või eesti keeles “kosmonaut”, vt. harjutuse sooritamist siin: https://www.youtube.com/watch?v=TU8QYVW0gDU). 

Raja märgistus: rada märgistatud punavalge lindiga ning koonustega. Märgistus on pandud alati nii, et liikumissuunda oleks alati näha. Olulistes pöördekohtades on pandud suunaviide punase noolega.

Võistlusklassid: 

Tsiviil (tavaline spordiriietus) 15-17 a. M ja N, 18-45 a. M ja N, 45+ M ja N. Lahingpaarid MM, MN ja NN.

Militaar (vorm: saapad, püksid, T-särk või kuulivestialune särk vms.) ainult lahingpaarid MM, MN ja NN.

Ohutus: kõik takistused on BFL meeskonna poolt kontrollitud ning kinnitatud. Alati soovitame proovida takistust ületada, kuid hinnake enda võimed adekvaatselt. Kui mõnda takistus ei ole võimalik kasutada, teavitatakse sellest instruktaaži ajal või takistuse juures vabatahtlik-kohtuniku poolt. Võistluskeskuses on olemas parameediku taustaga med. personal koos vajaliku varustusega. Kui üritusel osaleb rohkem kui 150in siis kohapeal ka kiirabi brigaad. Rajal on mitu vabatahtliku kes vajadusel aitavad võistlejaid hädast välja ja võtavad võistluskeskusega ühendust. 

AJAKAVA:

LASTEJOOKSUD KUNI 14 a. (k.a) ON KÕIGILE TASUTA!


OSAVÕTUTASUD:

I voor kuni 31.05.2022 (k.a)

  • Individualistid 35€​
  • Lahingpaarilised 50€

II voor 01.06 – 14.08.2022 (k.a)

  • Individualistid 50€​
  • Lahingpaarilised 75€

Peale II vooru lõppemist on võimalik registreerida ainult kohapeal - Individualistid 60€, Lahingpaarilised 100€

Meie koostööpartnerid

ElvaMK-logo

Elva malevkond

Kle... miks sinu logo pole veel siin?