BFL Humala koertega takistuskross

pexels-zen-chung-5749780

Võistluse juhend:

Kuupäev ja koht: 

16.07.2022, BFL Humala koertega takistuskross – www.rugement.ee

Distants: 

u.10km

Raja kirjeldus:

BFL Humala koertega takistuskross jookseb Kaitseliidu harjutusväljadel. Võistlejad läbivad sama rada mida teevad võistlejad mõned tunnid ennem ilma koertega, kuid rada kohendatakse vastavalt, ning kõiki takistusi ei võeta kasutusele. Rajal on 400m pikk maaalune tunnel. Sinna on samuti võimalik koeraga siseneda ja läbida seda valguslampide saatel. See tiim kes ei sisene, peab tegema karistusringi koos harjutustega. Start ja finiš on Riigikaise Rügementi hoone juures. Takistused on mõeldud ületamiseks ning iga ületamata takistuse eest määrab kohtunik karistustegevuse.

Raja märgistus: 

Rada märgistatud punavalge lindiga ja suunaviitega. Märgistus on pandud nii, et liikumissuunda oleks alati näha. Kui oled eksinud, siis liigu tagasi viimase nähtud märgistuse juurde ning veendu, et liigud õiges suunas.

Võistlusklassid: 

  • M ja koer
  • N ja koer

Ohutus: 

Koeral võiks enne stardi olla näomask ees, kuna samal ajal alal viibivad ka lapsed, et vältiga hiljem probleeme lapsevanematega. Rajale võib minna ilma maskita. Kõik takistused on BFL meeskonna poolt kontrollitud ning kinnitatud. Alati soovitame proovida takistust ületada, kuid hinnake enda võimed adekvaatselt. Kui mõnda takistus ei ole võimalik kasutada, teavitatakse sellest instruktaaži ajal või takistuse juures vabatahtlik-kohtuniku poolt. Võistluskeskuses on olemas parameediku taustaga med. personal koos vajaliku varustusega. Kui üritusel osaleb rohkem kui 150in siis kohapeal ka kiirabi brigaad. Rajal on mitu vabatahtliku kes vajadusel aitavad võistlejaid hädast välja ja võtavad võistluskeskusega ühendust.

AJAKAVA:

OSAVÕTUTASUD:

I voor kuni 31.05.2022 (k.a)

  • 30€​

II voor 01.06 – 14.07.2022 (k.a)

  • 40€​

KOHAPEAL

  • 50€​

Meie koostööpartnerid

ElvaMK-logo

Elva malevkond

Kle... miks sinu logo pole veel siin?

Translate »