Meist

Meist ja meie missioon

Klubi Battle For Life sai ametlikult loodud aastal 2021, kuid selle juured ulatuvad aastasse 2016, kui takistuskrosside autoril ja eestvedajal Aleksandr Afanasjevil tuli mõte teha Eestimaa pinnal uus takistuskrosside sari. 2019 aastal liitus meeskonnaga Margus Oras ning sellest ajast saadik BFL meeskond kasvab ja areneb hoogsalt.

Klubi BFL on midagi suuremat kui lihtsalt takistuskrosside korraldaja. Meie soov on olla ühenduseks erinevate “mutrite” vahel ning kaasata erinevaid organisatsioone, sealhulgas Eesti Kaitseväe, kohalike omavalitsusi, ettevõtteid ja mittetulunduslike ühendusi, et luua ühiskonnas tugevamaid sidemeid läbi aktiivse eluviisi propageerimise. 

Meie takistuskrossidel leiate ennast olukorras, kus vormis mehed ja naised võistlevad tavakodanikega samal rajal ning panevad ennast proovile aidates üksteist takistustest üle saada ja finišisse jõuda.

Meie missioon on takistuskrosside läbiviimine, ühenduste loomine, arendamine ja heategevusse panustamine, tänu millele kasvab ühiskonna tervis, sidusus ja koostöövalmidus!

Meie koostööpartnerid

ElvaMK-logo

Elva malevkond

Kle... miks sinu logo pole veel siin?

Translate »