Meist ja meie missioon

Klubi Battle For Life sai ametlikult loodud aastal 2021, kuid selle juured ulatuvad aastasse 2016, kui takistuskrosside autoril ja eestvedajal Aleksandr Afanasjevil tuli mõte teha Eestimaa pinnal uus takistuskrosside sari. 2019 aastal tiitus meeskonnaga Margus Oras ning sellest ajast saadik BFL meeskond kasvab ja areneb hoogsalt.

Meie takistuskrossid erinevad teistest Eestis ja selle lähiümbruses korraldatavatest üritustest sellega, et kaasatud on erinevad organisatsioonid, sealhulgas Eesti Kaitsevägi, kohalikud omavalitsused, ettevõted ja mittetulinduslikud organisatsioonid. Meie takistuskrossidel leiate ennast olukorras, kus vormis mehed ja naised võistlevad tavakodanikutega samal rajal ning panevad ennast proovile aidates üksteist takistustest üle saada ja finišisse jõuda.

Meie missioon on takistuskrosside läbiviimine, arendamine ja heategevusse panustamine, tänu millele kasvab ühiskonna tervis, sidusus ja koostöövalmidus.

Instagram

Me lubame Teile, et takistusjooks "Battle For Life" jätab osalejatele väga palju erinevaid emotsioone ning toob kaasa nii vaimseid kui ka füüsilisi eneseületusi!

VÕISTLUSKATEGOORIAD:

ANTUD VÕISTLUS ON JAGATUD KAHTE GRUPPI: MILITAAR- JA TSIVIILGRUPP.

TSIVIILGRUPP

INDIVIDUAALKLASS

 15-17 Poisid ja Tüdrukud,  M ja M 45+, N ja N 45+

Lahingpaar

2 inimest

Klassid:
MM, MN, NN

MILITAARGRUPP

INDIVIDUAALKLASS SELLES GRUPIS PUUDUB

MILITAARGRUPP KANNAB MILITAARVORMI: SAAPAD, PÜKSID, T-SÄRK VMS.

Lahingpaar

2 inimest

Klassid:
MM, MN, NN

RAJAD:

Standardse raja pikkus on üldjuhul 5-20km, kuid jätame endale õiguse muuta raja pikkust vastavalt vajadusele.
Meie takistusrajad on mõeldud kõikidele aktiivsetele inimestele, ning meie vabatahtlikud teevad kõik selleks, et Te jõuaksite finišisse.
Rajad koosnevad enamasti loodusliketest ja tehistakistustest (nt. seinad, veetorud, vette hüpped, rehvide tassimine, roomamine mudas jne.).

20.08.2022

30-31.07.2022

16.07.2022